LUDOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE NOVI NARAMA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Zapraszamy do wspólnego kibicowania naszym drużynom !
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 134, wczoraj: 135
ogółem: 563 473

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ostatnie spotkanie

LTS Novi NaramaSparta Skrzeszowice
LTS Novi Narama 3:0 Sparta Skrzeszowice
2017-09-10, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Zawisza Sulechów 3:2 Polonia Wilczkowice
Orzeł II Iwanowice 1:3 Trątnowianka Trątnowice
Agricola Klimontów 6:4 Słomniczanka II Słomniki
Płomień Kościelec 1:0 Sparta Skrzeszowice
Spartak Wielkanoc - Gołcza 5:1 Kapitol Racławice
pauza

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-26 Kapitol Racławice pauza ---
2017-08-27 Agricola Klimontów 1:1 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
2017-08-27 Słomniczanka II Słomniki 2:1 Zawisza Sulechów zobacz ›
2017-08-27 Polonia Wilczkowice 0:3 LTS Novi Narama zobacz ›
2017-08-27 Spartak Wielkanoc-Gołcza 4:2 Płomień Kościelec zobacz ›
2017-08-27 Trątnowianka Trątnowice 4:1 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
2017-09-02 Zawisza Sulechów 3:1 Kapitol Racławice zobacz ›
2017-09-03 Orzeł II Iwanowice 4:1 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
2017-09-03 Płomień Kościelec 5:4 LTS Novi Narama zobacz ›
2017-09-03 Sparta Skrzeszowice 2:3 Polonia Wilczkowice zobacz ›
2017-09-03 pauza ---
2017-09-03 Spartak Wielkanoc-Gołcza 5:0 Agricola Klimontów zobacz ›
2017-09-09 Kapitol Racławice 5:2 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
2017-09-10 Słomniczanka II Słomniki 0:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
2017-09-10 Agricola Klimontów 3:0 Płomień Kościelec zobacz ›
2017-09-10 Polonia Wilczkowice pauza ---
2017-09-10 LTS Novi Narama 3:0 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
2017-09-10 Trątnowianka Trątnowice 1:1 Zawisza Sulechów zobacz ›
2017-09-16 Zawisza Sulechów 3:2 Polonia Wilczkowice zobacz ›
2017-09-17 Orzeł II Iwanowice 1:3 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
2017-09-17 Agricola Klimontów 6:4 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
2017-09-17 Płomień Kościelec 1:0 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
2017-09-17 Spartak Wielkanoc-Gołcza 5:1 Kapitol Racławice zobacz ›
2017-09-17 pauza ---
2017-09-24 Słomniczanka II Słomniki Płomień Kościelec 12:00
2017-09-24 Polonia Wilczkowice Orzeł II Iwanowice 13:00
2017-09-24 Kapitol Racławice Agricola Klimontów 15:00
2017-09-24 Trątnowianka Trątnowice Spartak Wielkanoc-Gołcza 16:00
2017-09-24 Sparta Skrzeszowice 16:00
2017-09-24 LTS Novi Narama Zawisza Sulechów 16:30
2017-09-30 Zawisza Sulechów Sparta Skrzeszowice 16:00
2017-10-01 Orzeł II Iwanowice LTS Novi Narama 11:00
2017-10-01 Agricola Klimontów Trątnowianka Trątnowice 12:00
2017-10-01 Słomniczanka II Słomniki Kapitol Racławice 12:00
2017-10-01 Płomień Kościelec 15:00
2017-10-01 Spartak Wielkanoc-Gołcza Polonia Wilczkowice 16:00
2017-10-07 Polonia Wilczkowice Agricola Klimontów 13:00
2017-10-07 Zawisza Sulechów 16:00
2017-10-08 Sparta Skrzeszowice Orzeł II Iwanowice 15:00
2017-10-08 Kapitol Racławice Płomień Kościelec 15:00
2017-10-08 LTS Novi Narama Spartak Wielkanoc-Gołcza 16:00
2017-10-08 Trątnowianka Trątnowice Słomniczanka II Słomniki 16:00
2017-10-15 Orzeł II Iwanowice 11:00
2017-10-15 Słomniczanka II Słomniki Polonia Wilczkowice 11:00
2017-10-15 Agricola Klimontów LTS Novi Narama 12:00
2017-10-15 Płomień Kościelec Zawisza Sulechów 15:00
2017-10-15 Kapitol Racławice Trątnowianka Trątnowice 15:00
2017-10-15 Spartak Wielkanoc-Gołcza Sparta Skrzeszowice 15:30
2017-10-21 Spartak Wielkanoc-Gołcza 13:30
2017-10-21 Zawisza Sulechów Orzeł II Iwanowice 15:30
2017-10-22 Polonia Wilczkowice Kapitol Racławice 13:00
2017-10-22 Trątnowianka Trątnowice Płomień Kościelec 15:00
2017-10-22 Sparta Skrzeszowice Agricola Klimontów 15:00
2017-10-22 LTS Novi Narama Słomniczanka II Słomniki 15:30
10  2017-10-29 Słomniczanka II Słomniki Sparta Skrzeszowice 11:00
10  2017-10-29 Agricola Klimontów 12:00
10  2017-10-29 Płomień Kościelec Orzeł II Iwanowice 13:30
10  2017-10-29 Spartak Wielkanoc-Gołcza Zawisza Sulechów 14:00
10  2017-10-29 Trątnowianka Trątnowice Polonia Wilczkowice 14:00
10  2017-10-29 Kapitol Racławice LTS Novi Narama 14:00
11  2017-11-04 Sparta Skrzeszowice Kapitol Racławice 14:00
11  2017-11-04 Zawisza Sulechów Agricola Klimontów 14:00
11  2017-11-05 Słomniczanka II Słomniki 12:00
11  2017-11-05 Orzeł II Iwanowice Spartak Wielkanoc-Gołcza 13:00
11  2017-11-05 Polonia Wilczkowice Płomień Kościelec 13:00
11  2017-11-05 LTS Novi Narama Trątnowianka Trątnowice 14:00

Reklama

Najbliższe spotkanie

LTS Novi NaramaZawisza Sulechów
LTS Novi Narama   Zawisza Sulechów
2017-09-24, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Słomniczanka II Słomniki - Płomień Kościelec
Polonia Wilczkowice - Orzeł II Iwanowice
Kapitol Racławice - Agricola Klimontów
Trątnowianka Trątnowice - Spartak Wielkanoc - Gołcza
Sparta Skrzeszowice -
LTS Novi Narama - Zawisza Sulechów

Najnowsza galeria

III Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Starosty Krakowskiego
Ładowanie...

Zegar

Losowa galeria

19.08.2012 Piknik
Ładowanie...