LUDOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE NOVI NARAMA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Zapraszamy do wspólnego kibicowania naszym drużynom !
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 133, wczoraj: 188
ogółem: 604 069

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Trątnowianka TrątnowiceLTS Novi Narama
Trątnowianka Trątnowice 1:3 LTS Novi Narama
2018-06-09, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Kapitol Racławice 2:1 Sparta Skrzeszowice
Agricola Klimontów 4:5 Zawisza Sulechów
Słomniczanka II Słomniki
Spartak Wielkanoc - Gołcza 4:2 Orzeł II Iwanowice
Płomień Kościelec Polonia Wilczkowice
Trątnowianka Trątnowice 1:3 LTS Novi Narama

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-26 Kapitol Racławice pauza ---
2017-08-27 Agricola Klimontów 1:1 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
2017-08-27 Słomniczanka II Słomniki 2:1 Zawisza Sulechów zobacz ›
2017-08-27 Polonia Wilczkowice 0:3 LTS Novi Narama zobacz ›
2017-08-27 Spartak Wielkanoc-Gołcza 4:2 Płomień Kościelec zobacz ›
2017-08-27 Trątnowianka Trątnowice 4:1 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
2017-09-02 Zawisza Sulechów 3:1 Kapitol Racławice zobacz ›
2017-09-03 Orzeł II Iwanowice 4:1 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
2017-09-03 Płomień Kościelec 5:4 LTS Novi Narama zobacz ›
2017-09-03 Sparta Skrzeszowice 2:3 Polonia Wilczkowice zobacz ›
2017-09-03 pauza ---
2017-09-03 Spartak Wielkanoc-Gołcza 5:0 Agricola Klimontów zobacz ›
2017-09-09 Kapitol Racławice 5:2 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
2017-09-10 Słomniczanka II Słomniki 0:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
2017-09-10 Agricola Klimontów 3:0 Płomień Kościelec zobacz ›
2017-09-10 Polonia Wilczkowice pauza ---
2017-09-10 LTS Novi Narama 3:0 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
2017-09-10 Trątnowianka Trątnowice 1:1 Zawisza Sulechów zobacz ›
2017-09-16 Zawisza Sulechów 3:2 Polonia Wilczkowice zobacz ›
2017-09-17 Orzeł II Iwanowice 1:3 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
2017-09-17 Agricola Klimontów 6:4 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
2017-09-17 Płomień Kościelec 1:0 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
2017-09-17 Spartak Wielkanoc-Gołcza 5:1 Kapitol Racławice zobacz ›
2017-09-17 pauza ---
2017-09-24 Słomniczanka II Słomniki 11:2 Płomień Kościelec zobacz ›
2017-09-24 Polonia Wilczkowice 0:4 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
2017-09-24 Kapitol Racławice 3:0 Agricola Klimontów zobacz ›
2017-09-24 Trątnowianka Trątnowice 3:5 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
2017-09-24 Sparta Skrzeszowice 16:00
2017-09-24 LTS Novi Narama 3:4 Zawisza Sulechów zobacz ›
2017-09-30 Zawisza Sulechów 6:2 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
2017-10-01 Orzeł II Iwanowice 5:1 LTS Novi Narama zobacz ›
2017-10-01 Agricola Klimontów 4:3 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
2017-10-01 Słomniczanka II Słomniki 3:1 Kapitol Racławice zobacz ›
2017-10-01 Płomień Kościelec 15:00
2017-10-01 Spartak Wielkanoc-Gołcza 7:0 Polonia Wilczkowice zobacz ›
2017-10-07 Polonia Wilczkowice 5:2 Agricola Klimontów zobacz ›
2017-10-07 Zawisza Sulechów 16:00
2017-10-08 Sparta Skrzeszowice 7:2 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
2017-10-08 Kapitol Racławice 4:1 Płomień Kościelec zobacz ›
2017-10-08 LTS Novi Narama 3:5 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
2017-10-08 Trątnowianka Trątnowice 2:1 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
2017-10-15 Orzeł II Iwanowice 11:00
2017-10-15 Słomniczanka II Słomniki 0:2 Polonia Wilczkowice zobacz ›
2017-10-15 Agricola Klimontów 5:2 LTS Novi Narama zobacz ›
2017-10-15 Płomień Kościelec 0:1 Zawisza Sulechów zobacz ›
2017-10-15 Kapitol Racławice 3:3 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
2017-10-15 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:1 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
2017-10-21 Spartak Wielkanoc-Gołcza 13:30
2017-10-21 Zawisza Sulechów 3:4 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
2017-10-22 Polonia Wilczkowice 1:3 Kapitol Racławice zobacz ›
2017-10-22 Trątnowianka Trątnowice 3:2 Płomień Kościelec zobacz ›
2017-10-22 Sparta Skrzeszowice 2:5 Agricola Klimontów zobacz ›
2017-10-22 LTS Novi Narama 5:5 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
10  2017-10-29 Słomniczanka II Słomniki 1:2 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
10  2017-10-29 Agricola Klimontów 12:00
10  2017-10-29 Płomień Kościelec 1:4 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
10  2017-10-29 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:0 Zawisza Sulechów zobacz ›
10  2017-10-29 Trątnowianka Trątnowice 6:1 Polonia Wilczkowice zobacz ›
10  2017-10-29 Kapitol Racławice 6:1 LTS Novi Narama zobacz ›
11  2017-11-04 Sparta Skrzeszowice 2:3 Kapitol Racławice zobacz ›
11  2017-11-04 Zawisza Sulechów 1:1 Agricola Klimontów zobacz ›
11  2017-11-05 Słomniczanka II Słomniki 12:00
11  2017-11-05 Orzeł II Iwanowice 1:5 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
11  2017-11-05 Polonia Wilczkowice 3:6 Płomień Kościelec zobacz ›
11  2017-11-05 LTS Novi Narama 6:3 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
12  2018-04-07 Orzeł II Iwanowice 3:4 Agricola Klimontów zobacz ›
12  2018-04-07 Zawisza Sulechów 3:0 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
12  2018-04-08 Kapitol Racławice pauza ---
12  2018-04-08 LTS Novi Narama 3:2 Polonia Wilczkowice zobacz ›
12  2018-04-08 Płomień Kościelec 2:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
12  2018-04-08 Sparta Skrzeszowice 1:6 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
13  2018-04-14 Słomniczanka II Słomniki 0:3 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
13  2018-04-14 LTS Novi Narama 5:1 Płomień Kościelec zobacz ›
13  2018-04-14 Polonia Wilczkowice 9:1 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
13  2018-04-14 pauza ---
13  2018-04-15 Kapitol Racławice 4:1 Zawisza Sulechów zobacz ›
13  2018-04-15 Agricola Klimontów 2:6 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
14  2018-04-21 Orzeł II Iwanowice 2:4 Kapitol Racławice zobacz ›
14  2018-04-21 Zawisza Sulechów 4:3 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
14  2018-04-22 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:0 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
14  2018-04-22 Płomień Kościelec 2:3 Agricola Klimontów zobacz ›
14  2018-04-22 Polonia Wilczkowice pauza ---
14  2018-04-22 Sparta Skrzeszowice 0:2 LTS Novi Narama zobacz ›
15  2018-04-28 Polonia Wilczkowice 3:4 Zawisza Sulechów zobacz ›
15  2018-04-28 Kapitol Racławice 2:6 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
15  2018-04-29 Trątnowianka Trątnowice 3:0 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
15  2018-04-29 Słomniczanka II Słomniki 0:3 Agricola Klimontów zobacz ›
15  2018-04-29 Sparta Skrzeszowice 1:4 Płomień Kościelec zobacz ›
15  2018-04-29 pauza ---
16  2018-05-01 Agricola Klimontów 3:4 Kapitol Racławice zobacz ›
16  2018-05-01 Spartak Wielkanoc-Gołcza 7:0 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
16  2018-05-02 Płomień Kościelec 3:0 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
16  2018-05-02 Orzeł II Iwanowice Polonia Wilczkowice 17:00
16  2018-05-02 Sparta Skrzeszowice 16:00
16  2018-05-02 Zawisza Sulechów 2:2 LTS Novi Narama zobacz ›
17  2018-05-05 Kapitol Racławice 3:0 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
17  2018-05-06 Sparta Skrzeszowice 1:3 Zawisza Sulechów zobacz ›
17  2018-05-06 LTS Novi Narama 7:0 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
17  2018-05-06 Trątnowianka Trątnowice 0:2 Agricola Klimontów zobacz ›
17  2018-05-06 Płomień Kościelec 15:00
17  2018-05-06 Polonia Wilczkowice 1:6 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
18  2018-05-12 Orzeł II Iwanowice 4:1 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
18  2018-05-12 Słomniczanka II Słomniki 0:3 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
18  2018-05-13 Agricola Klimontów 10:1 Polonia Wilczkowice zobacz ›
18  2018-05-13 Zawisza Sulechów 16:00
18  2018-05-13 Płomień Kościelec 6:0 Kapitol Racławice zobacz ›
18  2018-05-13 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:1 LTS Novi Narama zobacz ›
19  2018-05-19 Polonia Wilczkowice 3:0 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
19  2018-05-19 Zawisza Sulechów 2:1 Płomień Kościelec zobacz ›
19  2018-05-20 Orzeł II Iwanowice 11:00
19  2018-05-20 LTS Novi Narama 4:1 Agricola Klimontów zobacz ›
19  2018-05-20 Trątnowianka Trątnowice 2:1 Kapitol Racławice zobacz ›
19  2018-05-20 Sparta Skrzeszowice 1:6 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
20  2018-05-26 Orzeł II Iwanowice 5:1 Zawisza Sulechów zobacz ›
20  2018-05-27 Spartak Wielkanoc-Gołcza 13:30
20  2018-05-27 Kapitol Racławice 4:1 Polonia Wilczkowice zobacz ›
20  2018-05-27 Płomień Kościelec 2:3 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
20  2018-05-27 Agricola Klimontów 3:0 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
20  2018-05-27 Słomniczanka II Słomniki 0:3 LTS Novi Narama zobacz ›
21  2018-06-02 Zawisza Sulechów 5:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza zobacz ›
21  2018-06-02 Polonia Wilczkowice 2:7 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
21  2018-06-03 Sparta Skrzeszowice 3:0 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
21  2018-06-03 Agricola Klimontów 12:00
21  2018-06-03 Orzeł II Iwanowice 1:1 Płomień Kościelec zobacz ›
21  2018-06-03 LTS Novi Narama 1:3 Kapitol Racławice zobacz ›
22  2018-06-09 Kapitol Racławice 2:1 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
22  2018-06-09 Agricola Klimontów 4:5 Zawisza Sulechów zobacz ›
22  2018-06-09 Słomniczanka II Słomniki 12:00
22  2018-06-09 Spartak Wielkanoc-Gołcza 4:2 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
22  2018-06-09 Płomień Kościelec Polonia Wilczkowice 18:00
22  2018-06-09 Trątnowianka Trątnowice 1:3 LTS Novi Narama zobacz ›

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Najnowsza galeria

III Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Starosty Krakowskiego
Ładowanie...

Zegar

Losowa galeria

Zakończenie sezonu 2012/2013
Ładowanie...