Agricola Klimontów 2:4 Sparta Skrzeszowice
Trątnowianka Trątnowice 7:1 Milenium Radziemice
Olimpia Czaple Wielkie 2:5 Słomniczanka II Słomniki

Aktualności

Turniej z okazji Dnia Kobiet w Świątnikach Górnych :)

• autor: NOVINKA, 2014-03-09 16:42

Dzisiaj (Niedziela 09.03.2014) Odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet z okazji "Dnia Kobiet"

1.Pierwszy mecz Novinki zagrały z Wisła Czarny Dunajec
Nasze dziewczyny w pięknym stylu wygrały całe spotkanie 1-0
chociaż przeciwniczki miały parę sytuacji na strzelenie bramek.
Gola dla Novinek zdobyła Justyna Szlęk (asystowała Anita Kasprzyk)

2. W drugim spotkaniu Novinki zmierzyły się z Rysami Bukowiną Tatrzańską. Było to ciężkie spotkanie.
Już na samym początku spotkania bramką popisała się nasza zawodniczka Weronika Szlęk. Po zaciętej walce mecz zakończył się wynikiem 1-1

3. W kolejnym spotkaniu Nasze dziewczyny zmierzyły się z Podgórzem Kraków. Było to także bardzo zacięte spotkanie. Jednak mecz zakończył się porażką 0-1

4. Mecz z Zielonką tutaj dominowała drużyna zielonki i wysokim wynikiem wygrywa spotkanie 4-0

5. Ostatni mecz i ostatnie emocje. Prądniczanka-Novinki
Mecz bardzo zacięty i gra do ostatnich minut. Na początku spotkania 1-0 dla Prądniczanki. Później po wznowieniu gry z połowy boiska świetną bramką popisała się Nasza zawodniczka Weronika Ziółek (Asystowała Ela Szydło). Jednak i to spotkanie przegrywamy 2-1

Najlepszą zawodniczką Novinek w tym turnieju bez dwóch zdań okazała się Karolina Wójcik- bramkarz, która w pięknym stylu broniła naszej bramki, a trzeba przyznać miała dużo pracy. Bez jej pięknych interwencji wyniki Novinek były by dużo gorsze.

Kadra:
Karolina Wójcik, Ewelina Gumula, Asia Rajca, Ela Szydło, Kamila Busse, Aneta Rosa, Anita Kasprzyk, Justyna Szlęk, Weronika Szlęk, Agata Wójcik, Patrycja Mitela, Weronika Ziółek.